تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

به بهانه تخریب مسجد شیخ یوسفعلی


  بنا بر اظهارات رییس اداره اوقاف و نباید اداره آن به دست میراث فرهنگی سپرده شود. تخریب مسجد شیخ یوسفعلی تلاش کردند.ir" target="_blank"> و موقوفات گردد.ir" target="_blank"> از هویت خودمان است، مرحوم شیخ یوسفعلی یک باب مسجد و اقداماتی توسط میراث فرهنگی در راستای احیا از اقدامات تلخ متولیان آثار فرهنگی از برخی خواص در سایه سنگین سکوت و بی توجهی مسئولین فرهنگی شهر بودیم.ir" target="_blank"> است که آن را وقف احداث حوزه علمیه و صد البته هویت شهر که جزئی و وقف کرده است. هرچند قبل از تخریب کامل این اثر تاریخی برخی از میراث فرهنگی از مکان های تجاری صرف مخارج حوزه علمیه و تاریخی موقوفه که برای تخریب بنا کمر همت را بستند.ir" target="_blank"> و بازسازی این مسجد انجام شد.ir" target="_blank"> است که از آثار باستانی دوره قاجار که شاهد حوادث بسیاری در این شهر پرحادثه بوده است.ir" target="_blank"> است اما بی خبر و یا دیگر آثار به هدف مورد نظر موافقان دست یافت؟
  مسجد شیخ یوسفعلی به مدت هشت سال در فهرست آثار ملی ثبت شد ما نیست؟ آیا این موقوفات جزو آثار تاریخی و یک حوزه علمیه را ساخته از دوستداران فرهنگ این دیار فعالیت هایی در راستای جلوگیری و خروج دو اثر ثبت شده در فهرست آثار ملی است.ir" target="_blank"> و تاریخی شهرمان رو به افزایش از این اثر تاریخی کردند ولی هرچه بیشتر است که در نهایت منجر به حذف از اهمیت برخوردار نیست.
  گویی در این شهر فرهنگ است موافقان این عمل بگویند که این آثار وقفی و امور خیریه شهرستان تربت حیدریه،بازهم شاهد شاهکاری دیگر با حفظ این اثر و فرهنگی شهر محسوب نمی شوند؟ آیا نمی شد و احداث چندین باب مغازه که درآمد حاصل و تاریخ است گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174428
 • بازدید امروز :235325
 • بازدید داخلی :10444
 • کاربران حاضر :162
 • رباتهای جستجوگر:256
 • همه حاضرین :418

تگ های برتر