جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مدیران هفته دولت را از دست ندهند

  معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: مدیران در پاسخگویی به کسانی که تلاش دارند عملکرد مثبت دولت را کمرنگ جلوه دهند، نباید فرصت مغتنمی چون هفته دولت را از دست بدهند.

  حسن فتحی نیا در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت افزود: این بدان معنا است که کلیه مدیران دستگاه های اجرایی موظف هستند در این هفته، به دور از هرگونه بزرگ نمایی، خدمات صورت گرفته را به زیباترین شکل ممکن روی ویترین بگذارند.
  وی گفت: مردم ما با هوشمندی و بصیرتی که دارند می دانند در شرایطی که کشور از سویی با تحریم های چند ساله و نیز برخی اختلافات سیاسی داخلی مواجه است، دولت نمی تواند به همه توقعات آنان پاسخ دهد و آنها توقع خود از دولت را متناسب با این وضعیت تنظیم می کنند.
  فتحی نیا، مذاکرات هسته ای را افتخارآمیز و از برجام به عنوان بزرگترین و موثرترین عملکرد نظام جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی برای شفاف سازی یاد کرد و افزود: در زمانی که جهان ما را به فرار از مذاکرات و اتخاذ مواضع منفعلانه متهم می کرد، تیم هسته ای ما با کادری متبحر و متخصص پا به عرصه گذاشت تا دهان یاوه گویان را ببندد و خوشبختانه در این زمینه بسیار موفق عمل کرد.
  وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این باره، گفت: هر چند امروز شاهد بدعهدی دولت آمریکا در این خصوص هستیم، اما خوشحالیم که ما به تعهدات خود عمل کرده و هیچ جای عذر و بهانه ای را برای دشمنان باقی نگذاشته ایم.
  فرماندار تربت حیدریه به طرح های این شهرستان در هفته دولت اشاره و اظهار کرد: 65 طرح با اعتبار 580 میلیارد ریال در این هفته مورد بهره برداری قرار می گیرد و سه طرح نیز کلنگ زنی می شود.
  فتحی نیا گفت: از این تعداد بیشترین پروژه ها به تعداد 41 پروژه و با 450 میلیارد ریال اعتبار مربوط به بخش مرکزی و کمترین مربوط به بخش بایگ به تعداد سه طرح با 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار است.
  وی سهم بخش رخ از پروژه های هفته دولت را 17 طرح با 78 میلیارد ریال اعتبار و کدکن را نیز هفت پروژه به ارزش 40 میلیارد ریال عنوان کرد.
  به گفته فرماندار از طرح هایی که اجرای آن در هفته دولت آغاز می شود نیز 2 پروژه مربوط به بخش مرکزی شامل اصلاح شبکه آبرسانی به طول 9 کیلومتر با صرف 12 میلیارد ریال و نیز آغاز عملیات اجرایی ساختمان فنی و حرفه ای شهرک ولیعصر با 2 میلیارد و 200 میلیون ریال است و یک طرح ساخت دبیرستان مربوط به بخش کدکن با 6 میلیارد ریال است.


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 23 مرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : دولت ,میلیارد ,ریال ,هفته ,پروژه ,مربوط ,هفته دولت ,میلیارد ریال ,ریال اعتبار ,میلیون ریال ,تربت حیدریه ,
  مدیران هفته دولت را از دست ندهند

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر